Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą (25.07.2021)

Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą (25.07.2021) 1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii. 2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 30 przy ulicy Bema i proszę o posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła mieszkańców...

Kontynuuj czytanie

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą (18.07.2021)

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą (18.07.2021) 1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii. 2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 29 przy ulicy Bema i proszę o posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła mieszkańców...

Kontynuuj czytanie

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą (11.07.2021)

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę zwykłą (11.07.2021) 1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii. 2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 28 przy ulicy Bema i proszę o posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła mieszkańców...

Kontynuuj czytanie

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą (04.07.2021)

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą (04.07.2021) 1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii. 2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 27 i domu 27a przy ulicy Bema i proszę o posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na...

Kontynuuj czytanie