Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą (26.09.2021)

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą (26.09.2021)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Dziękuję wiernym z bloku nr 39 przy ulicy Generała Bema, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła i proszę o to samo w sobotę o godz. 16 mieszkańców z bloku nr 1 przy Leśnej.

3. Można nabyć gazetę Niedziela w cenie 6 złotych. Pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej.

4. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

5. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje Mszy św. są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego. Można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy świętych i program duszpasterski:

WtorekMsza św. o godz. 9 w intencji + Jan Mroczek.

ŚrodaNowenna do MBNP i Msza św. o godz. 17 w intencji + Włodzimierz Piórkowski 1 r. śm.

CzwartekMsza św. o godz. 9 w intencji Maria Kamionka o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

Piątekpierwszy miesiąca października. Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. o godz. 17 w intencji chorych. Z okazji pierwszego piątku miesiąca spowiedź św. od godz. 16.30. Chrzest św. Maja, o godzinie 13.30.

SobotaMsza św. o godz 17 w intencji Żywego Różańca ze zmianą tajemnic różańcowych i Nabożeństwo Fatimskie.

Niedziela za tydzień. XXVII Niedziela zwykła (03.10.2021)

NowogardMsza św. o godz. 9 w intencji + Antonina + Jan + Marianna + Feliksa (ona).

LestkowoMsza św. o godz. 10 w intencji Żywego Różańca.

W Lestkowie i Miętnie spowiedź św. i zmiana tajemnic różańcowych.

MiętnoMsza św. o godz. 11 w intencji Żywego Różańca.

NowogardMsza św. o godz. 12 w intencji Lena jej rodziców, chrzestnych i braci i w intencji Tymon jego rodziców i chrzestnych. Na Mszy św. o godz. 12 poświęcenie różańców dla dzieci z klasy trzeciej.

                                                                                                                                                                                                                                                                                ks. proboszcz Ireneusz Kamionka