Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę zwykłą (20.06.2021)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Dziękuję wiernym z bloków nr 19,20,21 i 22 przy ulicy Generała Bema, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła i proszę o to samo w sobotę o godz. 16 mieszkańców z bloku nr 24 przy ulicy Generała Bema i z domów nr 25a, 25b i 25f.

3. Można nabyć gazetę Niedziela w cenie 6 złotych. Pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej.

4. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

5. Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszki Caritasu na wsparcie biednych i potrzebujących w okresie wakacyjnym.

6. Zapowiedzi przedślubne. Zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Anna Przybyszewska z Arkadiuszem Zielińskim i Jagoda Czuchaj z Patrykiem Gajewskim.

7. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje Mszy św. są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego. Można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy świętych i program duszpasterski:

Wtorek – Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o godz. 17 w intencji + Władysław Ziółkowska 26 r. śm. + Władysław Ziółkowski 5 r. śm. i zmarli z rodziny.

Środa – Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o godz. 17 w intencji + Jan Mroczek.

CzwartekUroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o godz. 17 w intencji + Jan Kopeć z okazji imienin.

Piątek – Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o godz. 17 w intencji Krzysztof z okazji 55 rocznicy urodzin.

Sobota – Msza św. Fatimska o godz. 17 w intencji członków żywego różańca, ze zmianą tajemnic różańcowych na miesiąc lipiec i Nabożeństwo Fatimskie.

Niedziela za tydzień, XIII Niedziela zwykła (27.06.2021)

Nowogard: Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św. o godz. 9 w intencji + Władysław z okazji imienin + Olga 27 r. śm.

Lestkowo: Msza św. o godz. 10 w intencji + Jan Mroczek.

Miętno: Msza św. o godz. 11 w intencji + Jan Mroczek.

Nowogard: Msza św. o godz. 12 w intencji + Zofia Papuszka 3 r. śm. + Jan Olejnik 50 r. śm.

ks. proboszcz Ireneusz Kamionka