Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą (07.07.2024)

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę zwykłą (07.07.2024)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 39 przy ulicy Bema i proszę o to samo mieszkańców z bloku nr 1 przy ul. Leśnej w sobotę o godz. 16.

3. Po Mszy św. można nabyć gazetę Niedziela w cenie 10 złotych.

4. Zapowiedzi przedślubne. Zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Kinga Nowak z Jakub Norbert Bruździński, Dominika Szydłowska z Dariusz Maślak i Katarzyna Damecka z Tomasz Paweł Olejnik.

5. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

6. Ogłoszenia duszpasterskie są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego i można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy św. i program duszpasterski:

Sobota Msza św. o godz. 17 w intencji + Ryszard Kłosowski 3 r. śm.

Niedziela za tydzień, XV Niedziela zwykła (14.07.2024)

Nowogard Msza św. o godz. 9 w intencji za Krzysztofa z okazji 2 rocznicy urodzin.

Lestkowo Msza św. o godz. 10.15 w intencji + Zofia.

Miętno Msza św. o godz. 11.15 w intencji + Genowefa Gregorowicz 7 r. śm.

NowogardMsza św. o godz. 12.15 w intencji + Piotr + Dariusz + Eugenia + Edward + Ryszard + Irena + Tomasz + Augustyna.

Po Mszy św. chrzest święty: Oliwia.

ks. proboszcz Ireneusz Kamionka

 

Dzisiaj jest: XIV Niedziela zwykła (07.07.2024)

Nowogard Msza św. o godz. 9 w intencji + Stanisław + Marzena.                                                                                                                                                                            Lestkowo Msza św. o godz. 10.15 w intencji członków Żywego Różańca.                                                                                                                                                                                            Miętno Msza św. o godz. 11.15 w intencji członków Żywego Różańca.

W Lestkowie i Miętnie spowiedź św. i zmiana tajemnic Żywego Różańca na miesiąc lipiec.                                                                                                                                    NowogardMsza św. o godz. 12.15 w intencji + Cecylia 10 r. śm. + Mieczysław 23 r. śm. Majdzińscy.

Po Mszy św. chrzest święty: Milan i Gracjan.