Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę zwykłą (14.08.2022)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 8 przy ulicy Leśnej i proszę o to samo mieszkańców z bloku nr 9 przy ul. Leśnej w sobotę o godz. 16.

3. Po Mszy św. można nabyć gazetę Niedziela w cenie 8 złotych, pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej.

4. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

5. Ogłoszenia duszpasterskie są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego i można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy śwętych i program duszpasterski na cały tydzień:

Poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Msza św. w Nowogardzie o godz. 12 w intencji + Maria Mielczarek 10 r. śm. + Kazimierz Mielczarek + Tekla + Józef + Zdzisław Parkasiewicz. Msza św. z modlitwą za naszą Ojczyznę Polskę z poświęceniem ziół, kwiatów.

Wtorek – Msza św. pogrzebowa na cmentarzu w Nowogardzie o godz. 11. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 17 w naszym kościele parafialnym.

Środa – Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 17 w intencji + Jacek Kowaluk, intencja od Krystyny siostry mamy.

Czwartek – Msza św. o godz. 9 w intencji za Parafian.

PiątekMsza św. o godz. 17 w intencji za Parafian.

Sobota Msza św. o godz. 17 w intencji + Adam 16 r. śm. + Teofila + Piotr + Eugenia + Wincenty.

Niedziela za tydzień, XXI Niedziela zwykła (21.08.2022)

Nowogard Msza św. o godz. 9 w intencji + JerzyTomczyk 29 r. śm.

Lestkowo Msza św. o godz. 10 w intencji za Parafian.

Miętno Msza św. o godz. 11 w intencji za Parafian.

NowogardMsza św. o godz. 12 w intencji Wiktoria z okazji 18 rocznicy urodzin.

ks. proboszcz Ireneusz Kamionka