Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną (22.05.2022)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z bloku nr 37 przy ulicy Generała Bema i proszę o to samo mieszkańców z bloku nr 38 przy ul. Bema w sobotę o godz. 16.

3. Po Mszy św. można nabyć gazetę Niedziela w cenie 8 złotych, pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej.

4. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

5. W miesiącu maju przed każdą Mszą św. będzie Nabożeństwo Majowe.

6. Ogłoszenia duszpasterskie są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego i można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy św. i program duszpasterski na cały tydzień:

Wtorek – Nabożeństwo Majowe i Msza św. o godz. 17.

Środa – Nabożeństwo Majowe i Msza św. o godz. 17.

Czwartek – Nabożeństwo Majowe i Msza św. o godz. 9.

Piątek – Nabożeństwo Majowe i Msza św. o godz. 17 w intencji + Eugenia + Franciszek + Stanisław + Leopold i zmarli z rodziny.

Sobota Chrzty św.: o godz. 12 Kuba i o godz. 12.30 Szymon. Nabożeństwo Majowe i Msza św. o godz. 17 w intencji + Danuta Fiejdasz + Bronisław.

Niedziela za tydzień, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (29.05.2019)

Nowogard Msza św. o godz. 9 w intencji + Anna + Leon + Elżbieta z rodziny Czap + Stanisława + Nestor + Elżbieta z rodziny Michaliszyn.

Lestkowo Msza św. o godz. 10 w intencji Ewa Pabisiak z okazji dnia matki i 88 rocznicy urodzin.

Miętno Msza św. o godz. 11 w intencji znanej Panu Bogu.

NowogardMsza św. o godz. 12 w intencji + Czesław Szcześniak 12 r. śm.

Ks. proboszcz Ireneusz Kamionka