Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu (05.12.2021)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Dziękuję wiernym z bloku nr 8 przy ulicy Leśnej, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła i proszę o to samo w sobotę o godz. 16 mieszkańców z bloku nr 9 przy Leśnej.

3. Można nabyć gazetę Niedziela w cenie 8 złotych. Od tej Niedziela zmiana ceny gazety o 2 złote z powodu kosztów druku. Pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej.

4. Po Mszy św. można zakupić świece na stół wigilijny u Pań z Caritasu. Pamiętajmy, że ofiary z tych świec przeznaczone są dla biednych i potrzebujących. Także po Mszy św. w zakrystii kościoła można zakupić za dobrowolną ofiarą poświęcony opłatek na wigilię Bożego Narodzenia.

5. Zapraszam w Adwencie w środę i piątek o godz. 17 na Msze św. Roratnią dzieci z lampionami i serduszkami dobrych uczynków. Będą upominki na każdej Mszy św. i będzie nagroda na koniec Mszy św. Roratnich.

6. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

7. Ogłoszenia duszpasterskie i intencje Mszy św. są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego. Można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy świętych i program duszpasterski:

WtorekMsza św. o godz. 9 w intencji + Teresa Kobyłecka miesiąc po śmierci + Barbara Warpas.

ŚrodaMsza św. Roratnia o godz. 17 w intencji + Marianna Trzaska.

CzwartekMsza św. o godz. 9 w intencji za Parafian.

PiątekMsza św. Roratnia o godz. 17 w intencji + Zofia Augustyniak, intencja od Róży Pani Teresy.

SobotaMsza św. o godz 17 w intencji + Janina Błaszczyk + Teresa Cyran + Bożena Ignaczak, intencja od Róży Pani Małgorzaty.

Niedziela za tydzień, III Niedziela Adwentu (12.12.2021)

NowogardMsza św. o godz. 9 w intencji + Adam Koladyński 2 r. śm.

LestkowoMsza św. o godz. 10 w intencji + Bronisław.

MiętnoMsza św. o godz. 11 w intencji + Krzysztof.

NowogardMsza św. o godz. 12 w intencji + Teresa 2 r. śm.

ks. proboszcz Ireneusz Kamionka