Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę zwykłą (25.09.2022)

1. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary w intencji naszej Parafii.

2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na utrzymanie kościoła wiernym z domów przy ul. Bema nr od 1 do 14 z ulic Staszica, Wybickiego i Norwida i z domów po dwóch stronach ulicy Bema i proszę o to samo w sobotę o godz. 16 mieszkańców z bloku przy ul. Bema nr 15.

3. Po Mszy św. można nabyć gazetę Niedziela w cenie 10 złotych. Można także złożyć ofiarę do puszki Caritasu na potrzeby Hospicja na terenie naszej Archidiecezji w Szczecinie, Świnoujściu i Myśliborzu.

4. Zapowiedzi przedślubne. Zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Adrianna Sowała z Grzegorzem Kolless.

5. Dzisiaj po każdej Mszy św. są rozdawane ziarenka na pamiątkę uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii dla dzieci i młodzieży, szczególnie dla uczniów ze szkoły podstawowej na naszym osiedlu.

6. Biuro Parafialne jest otwarte w każdą sobotę od godz. 16 do godz. 17.

7. Ogłoszenia duszpasterskie są wywieszone przez cały tydzień w gablotce przy wejściu do kościoła parafialnego i można je także przeczytać na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafiambf.pl

Intencje Mszy świętych i program duszpasterski na cały tydzień:

Wtorek – Mszy św. o godz. 17 w intencji zmarłych z rodzin ++ Biegajło ++ Dyrla ++ Krakowiak.

Środa – Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 17 w intencji dziękczynnej Sylwia i Krzysztof z okazji 25 r. ślubu i za dzieci Julia i Bartosz.

Czwartek – Msza św. o godz. 9 w pewnej intencji.

PiątekMsza św. o godz. 17 w intencji znanej Panu Bogu.

Sobota Chrzest św. o godz. 15.30 Joshua. Z okazji pierwszej soboty miesiąca. Msza św. Fatimska o godz. 17 w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.

Niedziela za tydzień, XXVII Niedziela zwykła (2.10.2022)

Nowogard Msza św. o godz. 9 w intencji + Józef Tworek 2 r. śm.

Lestkowo Msza św. o godz. 10 w intencji Żywego Różańca

Miętno Msza św. o godz. 11 w intencji Żywego Różańca.

W Lestkowie i Miętnie spowiedź św. i zmiana tajemnic różańcowych.

NowogardMsza św. o godz. 12 w intencji + Jadwiga + Jan + Marianna + Antonina + Felixa (ona).

ks. proboszcz Ireneusz Kamionka